Eil. Nr. |
Konkursas, olimpiada, kt. |
Mokinio vardas, pavardė, užimta vieta ar kt. skatinimas |
Mokytojo v. pavardė |
1. |
Šalies 3-4 klasių kūrybinių darbų konkursas „Baltos žiemos balta spalva“ |
Goda Pociūtė (4 kl.) – padėka už puikų dalyvavimą konkurse |
R.Daunorienė |
2. |
Respublikinės moksleivių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė“ |
Diplomas šokio „Vyža“ finalistams – Dovilei Tamašauskaitei ir Arminui Zdanavičiui (IVg klasė) |
I.Raudonienė |
3. |
Respublikinė „Šilo gegužinė“ |
Padėka būreliui „Etnokluktūros studija“ už dalyvavimą gegužinėje |
I.Raudonienė |
4. |
II tarptautinis projektas, lietuvių eilėraščių maratonas „Lietuvos balsas“, skirtas poetui Bernardui Brazdžioniui ir Vaikų gynimo dienai |
Danielė Anulytė (2 kl.) – padėka už dalyvavimą projekte |
A.Višinskienė |
5. |
Lietuvos kartografų draugijos B.Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkursas |
Urtė Noreikaitė (7 kl.) – diplomas už puikios kokybės kūrinį „Pasaulis kaip apelsinas“; Julija Teresė Sadauskytė (7 kl.) – diplomas už puikios kokybės kūrinį „Neleiskime pasauliui subyrėti“ |
V.Kinderienė |
6. |
Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ |
Padėka gimnazijai už dalyvavimą akcijoje |
E.Bagdonienė V.Kinderienė |
7. |
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ |
Padėka gimnazijai už konkurso „Kengūra 2023“ organizavimą |
R.Bartkuvienė |
8. |
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ |
Luknė Trimirkaitė (3 kl.) –diplomas už 29 vietą Lietuvoje (pateko į TOP-50) |
N.Čėsnienė |
9. |
Tarptautinė olimpiada „KINGS“ |
Padėka Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijai už bendradarbiavimą |
D.Mižutavičienė |
10. |
Tarptautinė olimpiada „KINGS“ |
Laurynas Krencius (5 kl.) - 1 laipsnio diplomas, Nojus Stonys (5 kl.) - 1 laipsnio diplomas, Nojus Judeikis (7 kl.) -1 laipsnio diplomas, Naglis Zakaras (5 kl.) -2 laipsnio diplomas, |
D.Mižutavičienė |
11. |
Tarptautinis tinklinio turnyras Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos taurei laimėti, skirtas 138-osioms Aleksandro Stulginskio metinėms paminėti |
Padėkos už dalyvavimą turnyre I-ai ir II-ai mišriai gimnazijos tinklinio komandai: I-Vakarė Šiušaitė (IIIg), Aurelija Miliauskaitė (IIIg), Justina Tamašauskaitė (IIIg), Gabrielė Nugarytė (IIg kl.), Auridas Jonovas (IVg), Marius Pundinas (IVg kl.), Rytis Razbadauskas (IIg), Ignas Milius (IIg); II- Airidas Zdanavičius (IIg), Aistė Mižutavičiūtė (IVg), Arminas Zdanavičius (IVg), Augustė Mižutavičiūtė (IVg), Evaldas Katauskas (IVg), Simona Pociūtė (IIIg), Pijus Petrikas (IIg), Raminta Petrauskytė (IIg kl.). |
V.Šimkuvienė |
12. |
Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato (2010 m. ir jaunesnių) tarpzoninės varžybos (Šiauliai) |
Mergaičių komanda – III vieta: Agnė Pamedytytė (6 kl.), Gabija Karžinauskaitė (6 k.), Goda Židickytė (6 kl.), Inga Milaševičiūtė (6 kl.), Urtė Pundinaitė (6 kl.), Evelina Bambalaitė (6 kl.), Gerda Gedvilaitė (6 kl.), Gabrielė Betingytė (6 kl.), Gaudrė Gusarovaitė (5 kl.), Dina Bosaitė (5 kl.) |
L.Kumža |
13. |
Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato (2010 m. ir jaunesnių) kaimo vietovių mokyklų tarpzoninės varžybos (Rietavas) |
Mergaičių komanda – I vieta: Agnė Pamedytytė (6 kl.), Gabija Karžinauskaitė (6 k.), Goda Židickytė (6 kl.), Inga Milaševičiūtė (6 kl.), Urtė Pundinaitė (6 kl.), Evelina Bambalaitė (6 kl.), Gerda Gedvilaitė (6 kl.), Gabrielė Betingytė (6 kl.), Gaudrė Gusarovaitė (5 kl.), Dina Bosaitė (5 kl.) |
L.Kumža |
14. |
Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių finalinės kvadrato(2010 m. ir jaunesnių) varžybos (Joniškis) |
Mergaičių komanda – II vieta: Agnė Pamedytytė (6 kl.), Gabija Karžinauskaitė (6 k.), Goda Židickytė (6 kl.), Inga Milaševičiūtė (6 kl.), Urtė Pundinaitė (6 kl.), Evelina Bambalaitė (6 kl.), Gerda Gedvilaitė (6 kl.), Gabrielė Betingytė (6 kl.), Gaudrė Gusarovaitė (5 kl.), Dina Bosaitė (5 kl.) |
L.Kumža |
15. |
Lietuvos mokinių lengvosios atletikos metimų čempionatas (Palanga) |
Justas Ašmonas (Ig kl.) – I vieta rutulio stūmimo rungtyje jaunučių grupėje (rez.17,11); Justas Ašmonas (Ig kl.) – III vieta rutulio stūmimo rungtyje jaunių grupėje (rez.14,63) |
S.Čėsna |
16. |
Lietuvos rajonų jaunių čempionatas (Klaipėda) |
Justas Ašmonas (Ig kl.) – I vieta rutulio stūmimo rungtyje (rez.15,14); Emilija Ašmonaitė (IIIg kl.) – I vieta rutulio stūmimo rungtyje (rez. 9,55); Evaldas Katauskas (IVg kl.) – II vieta rutulio stūmimo rungtyje (rez. 12,88); Augustė Mižutavičiūtė (IVg kl.) – VI vieta (60m bėgimo rungtyje |
S.Čėsna |
17. |
Kauno lengvosios atletikos atviras suaugusių ir jaunimo čempionatas |
Aistė Mižutavičiūtė (IVg kl.) – I vieta (trišuolis, rez.12,55) |
S.Čėsna |
18. |
Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Maniežo taurė 2022“ |
Justas Ašmonas (Ig kl.) – I vieta (rutulio stūmimas jaunučių amž.gr., rez. 17,60); |
S.Čėsna |
19. |
„Žemaitijos taurė 2023“ vaikų I etapo varžybos (Klaipėda) |
Gaudrė Gusarovaitė – II vieta rutulio stūmimo rungtyje (rez. 8,19) |
S.Čėsna |
20. |
„Žemaitijos taurė 2023“ vaikų III etapo varžybos (Klaipėda) |
Gaudrė Gusarovaitė – III vieta ir III vietos taurė rutulio stūmimo rungtyje (rez. 8,76) |
S.Čėsna |
21. |
Tarptautinės „Sūduvos“ taurės lengvosios atletikos varžybos, skirtos lengvosios atletikos 100-mečiui paminėti (Marijampolė) |
Aistė Mižutavičiūtė (IVg kl.) – I vieta (trišuolis, rez.12,76), teisė dalyvauti Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionate Jeruzalėje |
S.Čėsna |
22. |
Lietuvos jaunimo čempionatas (Kaunas) |
Aistė Mižutavičiūtė (IVg kl.) – I vieta (trišuolis, rez.12,59); |
S.Čėsna |
23. |
Baltijos šalių jaunimo (U20) lengvosios atletikos čempionatas) |
Aistė Mižutavičiūtė (IVg kl.) – I vieta, aukso medalis (trišuolis) |
S.Čėsna |
24. |
Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas (Alytus) |
Aistė Mižutavičiūtė (IVg kl.) – I vieta, aukso medalis, teisė atstovauti Lietuvą Baltijos šalių jaunimo komandiniame lengvosios atletikos čempionate (trišuolis, rez.12,61m) Evaldas Katauskas (IVg kl.) – IV vieta rutulio stūmimo rungtyje (rez. 13,62m) |
S.Čėsna |
25. |
Baltijos šalių jaunimo komandinis lengvosios atletikos čempionatas (Estija, Pernu) |
Aistė Mižutavičiūtė (IVg kl.) – I vieta, aukso medalis (trišuolis, rez.12,79 m) |
S.Čėsna |
26. |
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sveikatos ugdymo veiklų konkursas-akcija „Sveikatos fiesta 2022“ |
Pažyma Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijai apie dalyvavimą konkurse-akcijoje |
N.Klapatauskienė V.Šimkuvienė |
27. |
VšĮ „Tikra mityba“ piešinių konkursas „Pasaulis, kuriame maisto užtenka visiems“ |
Padėka Julijai Teresei Sadauskytei už dalyvavimą konkurse |
V.Kinderienė |
28. |
Respublikinė konferencija „Mane įkvepia mano signataras“, skirta Nepriklausomybės akto signataro Stanislovo Narutavičiaus 160-osioms gimimo bei 90-osioms mirties metinėms paminėti |
Danielė Kelpšaitė (IIg kl.), Smiltė Trimirkaitė (IIg kl.), Tadas Marmokas (IIg kl.), Gabrielė Lidžiūtė (IIg kl.)– padėka už parengtą ir pristatytą pranešimą „Kaip mus įkvepia Prezidento ir Signataro Stulginskio asmenybė ir darbai“ |
N.Kasmauskaitė |