Eil. Nr.

Konkursas, olimpiada, kt.

Mokinio vardas, pavardė, užimta vieta ar kt. skatinimas

Mokytojo v. pavardė

1.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas

Raigardas Trimirka (6 kl.) – 3-jo regiono III vietos laimėtojas

A.Kinderienė

2.

Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato (2010 m. ir jaunesnių) kaimo vietovių mokyklų zoninės varžybos

Mergaičių komanda – I vieta: Agnė Pamedytytė (6 kl.), Gabija Karžinauskaitė (6 k.), Goda Židickytė (6 kl.), Inga Milaševičiūtė (6 kl.), Urtė Pundinaitė (6 kl.), Evelina Bambalaitė (6 kl.), Gerda Gedvilaitė (6 kl.), Gabrielė Betingytė (6 kl.), Gaudrė Gusarovaitė (5 kl.), Dina Bosaitė (5 kl.)

L.Kumža

3.

Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato (2010 m. ir jaunesnių) zoninės varžybos

L.Kumža

4.

Žemaitijos regiono BLM mokinių Kalėdinis tinklinio turnyras Tauragės Mero taurei laimėti

Merginų komanda – I vieta, nugalėtojų taurė:

Simona Pociūtė (IIIg kl.), Justina Tamašauskaitė (IIIg kl.), Emilija Ašmonaitė (IIIg kl.), Vakarė Šiušaitė (IIIg kl.), Aistė Miliauskaitė (IIIg kl.), Augustė Mižutavičiūtė (IVg kl.), Aistė Mižutavičiūtė (IVg kl.) Jogailė Kinderytė (8 kl.), Monika Kasputytė (8 kl.), Evelina Tūtoraitytė (8 kl.);

Padėka merginų ir vaikinų (Rytis Razbadauskas (IIg kl.), Pijus Petrikas (IIg kl.), Ignas Milius (IIg kl.), Airidas Zdanavičiuas (IIg kl., Kornelijus Geryba (IIg kl.), Eligijus Katauskas (IIIg kl.), Evaldas Katauskas (IIIg kl.), Arminas Zdanavičius (IVg kl.)) komandoms už sėkmingą dalyvavimą turnyre

5.

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos tinklinio turnyras, skirtas Kovo-jai paminėti

Merginų tinklinio komanda – I vieta:

Padėka vaikinų tinklinio komandai už dalyvavimą turnyre: Dovydas Durša (IIg kl.), Pijus Petrikas (IIg kl.), Ignas Milius(IIg kl.), Rytis Razbadauskas (IIg kl.), Airidas Zdanavičius (IIg kl.), Kornelijus Geryba (IIg kl.), Arminas Zdanavičius (IVg kl.), Evaldas Katauskas (IVg kl7..), Eligijus Katauskas (IIIg kl.)

6.

Tauragės Žalgirių gimnazijos tinklinio turnyras, skirtas Kovo-jai paminėti

Merginų tinklinio komanda – III vieta:

7.

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos Kalėdinis tarptautinis tinklinio turnyras

Gimnazijos 2-oji komanda – II vieta: Airidas Zdanavičius (IIg), Aistė Mižutavičiūtė (IVg), Arminas Zdanavičius (IVg), Augustė Mižutavičiūtė (IVg), Emilija Ašmonaitė (IIIg), Ignas Milius (IIg), Pijus Petrikas (IIg);

Gimnazijos 1-oji komanda – III vieta: Auridas Jonovas (IVg), Aurelija Miliauskaitė (IIIg), Evaldas Katauskas (IVg), Kornelijus Geryba (IIg), Marius Pundinas (IVg), Rytis Razbadauskas (IIg), Justina Tamašauskaitė (IIIg), Simona Pociūtė (IIIg), Vakarė Šiušaitė (IIIg)

8.

Tarprajoninis tinklinio turnyras, skirtas Europos dienai paminėti (Laukuvos Norberto Vėlius gimnazija)

Padėkos merginų ir vaikinų tinklinio komandoms už dalyvavimą turnyre: Simona Pociūtė (IIIg kl.), Justina Tamašauskaitė (IIIg kl.), Vakarė Šiušaitė (IIIg kl.), Aistė Miliauskaitė (IIIg kl.), Augustė Mižutavičiūtė (IVg kl.), Aistė Mižutavičiūtė (IVg kl.), Gabrielė Nugarytė (IIg kl.), Raminta Petrauskytė (IIg kl.);

9.

Jurbarko rajono vaikų ir jaunučių atvirasis čempionatas

Justas Ašmonas (Ig kl.) – I vieta (rutulio stūmimas)

Gaudrė Gusarovaitė (5 kl.) – I vieta( šuolis į tolį)