Lie 2017
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Nuorodos  

 

tamosilale1

smm

kuriame respublika

ES

Nemokama psichologinė pagalba

vaikujaunimo

   

Prisijungimas  

   
Eil. Nr. Konkursas, olimpiada, kt. Mokinio vardas, pavardė, užimta vieta ar kt. skatinimas Mokytojo v. pavardė
1. Informatikos olimpiada

Julius Gudauskas (IIIg kl.) – I vieta,

Deividas Andreika (IIIgkl.) – III vieta

R.Bartkuvienė
2. Matematikos olimpiada

Marius Bartkus (3 kl.) – I vieta

Justas Stončius (5 kl.) – III vieta

Agnė Gudauskaitė (7  kl.) – I vieta

Julius Gudauskas (IIIg kl.) – I vieta

Liveta Stončiūtė (Iga kl.) – III vieta

Viktorija Eitutytė (IIg kl.) – III vieta

Lukas Pundinas (8 kl.) – II vieta

Aurelija Bartašiūtė (IVg kl.) – II vieta

A.Višinskienė

R. Bartkuvienė

A.Jocienė

R.Bartkevičienė

I.Pundinienė

3. Fizikos olimpiada Julius Gudauskas (IIIg kl.) – II vieta S.Sinkevičius
4. Chemijos olimpiada

Karolina Baltrušytė (Iga kl.) – I vieta

Deimantė Košytė (Igb kl.) – II vieta

Aurelija Bartašiūtė (IVg kl.) – I vieta

N.Girjotaitė
5. Biologijos olimpiada

Viktorija Eitutytė (IIg kl.) – I vieta

Ieva Ivanauskaitė (IVg kl.) – II vieta

R.Galbogytė
6. Geografijos olimpiada

Viktorija Eitutytė (IIg kl.) – I vieta

Deimantė Košytė (Igb kl.) – II vieta

Julius Gudauskas (IIgb kl.) – II vieta

J.Bajarūnienė
7. Dailės olimpiada Julius Gudauskas (IIIg kl.) – III vieta V.Kinderienė
8. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Viktorija Eitutytė (IIg kl.) – II vieta

Aurelija Bartašiūtė (IVg kl.) – III vieta

A.Kinderienė

P.Gedvilas

9. Anglų kalbos olimpiada Modestas Pocius (IIIg kl.) – I vieta L.Šalkauskienė
10. Rusų kalbos olimpiada Karolina Petrošiūtė (IIg kl.) – I vieta E.Bagdonienė
11. Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA

Viktorija Eitutytė (IIg kl.) – I vietos diplomas Šilalės rajono „Juniorų“ grupėje;

Rokas Slaboševičius (IIg kl.) – II vietos diplomas Šilalės rajono „Juniorų“ grupėje;

Julius Gudauskas (IIIg kl.) – I vietos diplomas Šilalės rajono „Seniorų“ grupėje;

Deividas Andreika (IIIg kl.) –II vieta Šilalės rajono „Seniorų“ grupėje

R.Bartkevičienė

A.Jocienė

12. Šilalės rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo šventė – konkursas

Marius Bartkus (3 kl.) – laureatas;

Vaida Gajauskaitė (4 kl.) – laureatė (žemaičių tarme)

A.Višinskienė,

N.Čėsnienė

13. Šilalės rajono piešinių ir rašinių konkursas „Mano šeima“

Gabrielė Milaševičiūtė (1 kl.) – I vieta, piešinių kategorija, 1-4 klasių amžiaus grupė;

Ingrida Dargytė (3 kl.) – II vieta, piešinių kategorija, 1-4 klasių amžiaus grupė;

Deimantė Kvecytė (6b kl.) – I vieta, piešinių kategorija, 5-8 klasių amžiaus grupė;

Gintarė Aleksėjūnaitė (6a kl.) – III vieta, piešinių kategorija, 5-8 klasių amžiaus grupė;

Katrė Urbonaitė (4 kl.) – I vieta, rašinių kategorija, 1-4 klasių amžiaus grupė

L.Šepikaitė

A.Višinskienė

L.Šepikaitė

N.Čėsnienė

14. Piešinių konkursas „Gailestingumo darbai“

Gabrielė Baužaitė (IIg kl.) – III vieta;

Kamilija Eitutytė (7 kl.) – padėka už pasiruošimą ir dalyvavimą konkurse

L.Šepikaitė
15. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybos (2005 m. gim. ir jaun.)

Gimnazijos komanda – II vieta

Emilija Ašmonaitė (4 kl.), Aurelija Miliauskaitė (4 kl.), Toma Stankutė (4 kl.), Justina Tamašauskaitė (4 kl.), Katrė Urbonaitė  (4 kl.), Dovydas Bambalas (4 kl.) Dainius Bernotas (4 kl.), Jovydas Čerkauskas (4 kl.), Eligijus Katauskas (4 kl.), Mindaugas Pilkys (4 kl.)

A.Višinskienė
16. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato finalinės varžybos (2005 m. gim. ir jaun.)

Gimnazijos komanda – II vieta:

Emilija Ašmonaitė (4 kl.), Aurelija Miliauskaitė (4 kl.), Toma Stankutė (4 kl.), Justina Tamašauskaitė (4 kl.), Katrė Urbonaitė  (4 kl.), Dovydas Bambalas (4 kl.) Dainius Bernotas (4 kl.), Jovydas Čerkauskas (4 kl.), Eligijus Katauskas (4 kl.), Mindaugas Pilkys (4 kl.)

A.Višinskienė
17. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato zoninės varžybos (2005 m. gim. ir jaun.)

Gimnazijos komanda – II vieta

Emilija Ašmonaitė (4 kl.), Aurelija Miliauskaitė (4 kl.), Toma Stankutė (4 kl.), Justina Tamašauskaitė (4 kl.), Katrė Urbonaitė  (4 kl.), Dovydas Bambalas (4 kl.) Dainius Bernotas (4 kl.), Jovydas Čerkauskas (4 kl.), Eligijus Katauskas (4 kl.), Mindaugas Pilkys (4 kl.)

A.Višinskienė
18. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato zoninės varžybos (2003 m. gim. ir jaun.)

Berniukų komanda – II vieta:

Jokūbas Galkontas (6b kl.), Aivaras Košys (6b kl.), Deivydas Žymantas (6b kl.), Matas Noreika (6a kl.), Benas Siautilas (6a kl.), Rapolas Siautilas (7 kl.), Lukas Kryžinauskas (6a kl.), Skirmantas Bambalas (5 kl.), Evaldas Katauskas (5 kl.)

Mergaičių komanda – III vieta:

Gabrielė Dulcaitė (6b k.), Emilija Petrošiūtė (6b kl.), Deimantė Vitkutė (6b kl.), Evelina Judeikytė (6b kl.),  Gabrielė Dinapaitė (6a kl.), Košytė Lina (6a kl.), Deimantė Kvecytė (6b kl.), Gintarė Aleksėjūnaitė (6a kl.), Miglė Nugarytė (6a kl.), Urtė Urbonaitė (6a kl.)

L.Kumža
19. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (2005m. gim.) varžybos

Gimnazijos komanda – I vieta:

Emilija Ašmonaitė (4 kl.), Gabrielė Nugarytė (3 kl.), Justina Tamašauskaitė (4 kl.), Katrė Urbonaitė (4 kl.), Smiltė Trimirkaitė  (3 kl.), Deimantė Gėdraitė (3 kl.), Ingrida Dargytė  (3 kl.), Dovydas Bambalas (4 kl.), Eligijus Katauskas (4 kl.), Mindaugas Pilkys (4 kl.), Arnas Mačiulis (3 kl.), Emilis Norgaila ( 3 kl.), Rytis Razbadauskas (3 kl.)

A.Višinskienė
20. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5×5 varžybos (2002m. gim. ir jaun.)

Gimnazijos komanda –  I vieta:

Mantas Slaboševičius (7 kl.), Henrikas Girdvainis (7 kl.), Lukas Pundinas (8 kl.), Deividas Dinapas (7 kl.), Robertas Petrošius (7 kl.), Rapolas Siautilas (7 kl.), Modestas Nugaris (7 kl.), Antanas Klapatauskis (7 kl.), Justas Čėsna (7 kl.)

P.Grinaveckas
21. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokinių olimpinio festivalio rudens kroso varžybos

Goda Gudinskaitė (IVg kl.) – I vieta 1500m rungtyje;

Gabrielė Auškalnytė (IVg kl.) – II vieta 1500m rungtyje;

Saida Šiušaitė (8a kl.) – II vieta 1000m rungtyje;

Justas Čėsna (7 kl.) – II vieta 1000 m rungtyje

S.Čėsna
22. Tarprajoninis tinklinio turnyras „Šilalės rajono savivaldybės mero taurė 2016“

Padėka gimnazijos merginų komandai;

Padėka vaikinų komandai.

V.Šimkuvienė
23. Pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ rajoninis etapas

Gimnazijos komanda – II vieta:

Aurimas Eitutis (1b kl.), Justas Ašmonas (2 kl.), Ingrida Dargytė (3 kl.), Emilija Ašmonaitė (4kl.)

N.Čėsnienė
24. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių gim. 2005m. ir jaunesnių bei 5-12 klasių mokinių šaškių varžybos

Gimnazijos komanda – II vieta:

Ovidijus Adomavičius (IIIg kl.), Evaldas Šiadbaras (Iga kl.), Lukas Pundinas (8 kl.), Deimantė Navardauskaitė (IIIg kl.)

V.Šimkuvienė
25. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių smiginio  varžybos

Gimnazijos komanda – II vieta:

Goda Dambrauskaitė (Iga kl.) ir Liveta Stončiūtė (Iga kl.)

V.Šimkuvienė
26. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybos

Gimnazijos  komanda -  III vieta:

Paulius Kasputis (IIg kl.), Martynas Pocius (IVg kl.), Nerijus Kelpša (IVg kl.), Modestas Pocius (IIIg kl.), Rupertas Vladička (Igb kl.), Lukas Petrošius (IIg kl.), Deividas Gedvila (IIg kl.), Robertas Baltutis (IIg kl.)

P.Grinaveckas
27. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Gimnazijos mergaičių komanda – II vieta: G.Bartkevičiūtė (7 kl.),  G.Kasputytė (7 kl.),Ū.Ivinskytė (7 kl.), G.Aleksėjūnaitė (6a kl.), V.Grencevičiūtė (7 kl.), G.Šerpetauskytė (7 kl.)

Gimnazijos berniukų komanda – II vieta:

B.Siautilas (6a kl.), M.Noreika (6a kl.), J.Čėsna (7 kl.), A.Klapatauskas (7 kl.), M.Slaboševičius (7 kl.), L.Pundinas (8 kl.)

S.Čėsna, P.Grinaveckas
28. 2015-2016 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

Mergaičių komanda – I vieta.

G.Auškalnytė (IVg kl.) – I vieta (100m bėgimas)

E Lasauskaitė (6a kl.) – I vieta rutulio stūmimas)

D.Gedvilaitė (IIIg kl.) – II vieta (šuolis į tolį)

S.Šiušaitė (Iga kl.) – II vieta (400m bėgimas)

G.Kasputytė (7 kl.) – III vieta (100m bėgimas)

Estafetinis bėgimas 4x100m (mergaitės) – I vieta.

Berniukų komanda – III vieta.

R.Baltutis (IIg kl.) – I vieta (rutulio stūmimas)

Justas Čėsna (7 kl.) – III vieta (rutulio stūmimas)

P.Kasputis (IIgkl.) – III vieta (400m bėgimas)

L.Bačiulaitis (IIg kl.) – III vieta (šuolis į tolį)

Estafetinis bėgimas 4x100m (berniukai) – III vieta

S. Čėsna
29. Sporto šventė „Bėgimas aplink Pajūrį 2015“

Dovilė Tamašauskaitė (5 kl.) - I vieta, 1 km, Justina Tamašauskaitė (4 kl.) - II vieta, 12 km, Eligijus Katauskas (5 kl.) -  II vieta, 1 km, Saida Šiušaitė (Iga kl.) - I vieta, 3 km,

Antanas Klapatauskas (7 kl.) -  I vieta, 3 km, Justas Čėsna (7 kl.) -  II vieta, 3 km,

Gerda Šiušaitė (5 kl.) -  II vieta, 3 km, Deimantė Kvecytė (6b kl) -  III vieta, 3 km.

S.Čėsna
30. Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

7 klasės komanda – I vieta:

Kamilija Eitutytė Gabija Šerpetauskytė, Agnė Gudauskaitė, Antanas Klapatauskis, Modestas Vedeikis

N.Klapatauskienė V.Ševčenka

31. Jaunųjų matematikų varžytuvės (Kvėdarna) Padėka gimnazijai už dalyvavimą varžytuvėse -
32 Jaunųjų tinklininkų turnyras (Pajūris) Padėka gimnazijai už dalyvavimą turnyre V.Šimkuvienė

   
   

SWF file not found. Please check the path.

   

Lietuvių maža, mes galime išlikti tik savo mokslu, gabumais, darbštumu...

Aleksandras Stulginskis

   
Pamokų laikas
1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 11:05 - 11:50
5. 12:00 - 12:45
6. 12:55 - 13:40 
7. 13:50 - 14:35
   

Euro

   
Uniformų užsakymas
(dydžių lentelės)
uniformos
   

 Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas

   
© Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija