Rgs 2017

Nemokama psichologinė pagalba

vaikujaunimo

Prisijungimas

ERASMUS+ daugiašalių mokyklų partnerysčių projektas
„Youth, Multilingualism and Work Perspectives in Europe“

Veikla yra finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto  šalis – Koordinatorė – ISPANIJA (IES PASCUAL CARRION (projekto koordinatorius ir kontaktinis asmuo - Fernando Maestre Orts )

Projekto šalys – partnerės:

Lietuva – Šilalės rajono Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija (projekto koordinatorius – Laima Šalkauskienė);

Rumunija – Scoala Gimnaziala nr1. Perisoru (projekto koordinatorius - Mrs. Gabriela Tatuc, Mrs. Ana-Maria Hodorogea);

Bulgarija - Vasil Levski High School (projekto koordinatorius - Mrs Ivanka Pukneva);

Graikija - PLATON M.E.P.E. School (projekto koordinatorius – Mrs. Evangelos Kapetis)

Lenkija - Gimnazjum nr 2 imienia księdza Stanisława Konarskiego (koordinatorius: Artur Baranowski)

mwpe

erasmusEuropos siekis ir tikslas orientuotas į užimtumo inovacijas ir švietimą, sprendimų ieškojimą jaunimui, kurie susiduria su nedarbo problema bei mokyklų nebaigusių asmenų skaičiumi. Tik vieninga Europa atneš geresnę ateitį jaunimui.

Šešios mūsų partnerystės mokyklos susiduria su didėjančiu nedarbu tarp jaunų žmonių todėl nuspręsta plėtoti šį projektą. Jauni žmonės turi turėti galimybę laisvai kreiptis į naują darbo rinką, bei gebėti prisitaikyti prie greitai kintančių reikalavimų, poreikio ir reikalingų įgūdžių. Daugiakalbystė, IT-įgūdžiai ir žinios apie Europos darbo rinką yra labai svarbūs jaunimui.

Šios partnerystės pagrindas yra modernizuoti mokyklų ugdymo procesą pritaikant naujus mokymo ir mokymosi būdus:

CLIL metodika mokyklose.

IKT naudojimas mokykloje suteikti mūsų mokiniams IT-Įgūdžių, kurių jiems reikia.

Darbo rinkos Europoje tyrimai, atlikti mokinių įvairiose ekonomikos srityse.

Šio projekto tikslas - ugdyti Europos pilietiškumo sampratą per Darbo rinkos galimybių studijas Europoje. Mokiniai vykdys veiklas, kurios leis jiems įgyti žinių apie jų darbo rinkoje įgūdžius, kurių reikia norint susirasti darbą Europoje.

Jie sukurs paklausaus darbuotojo įgūdžių portfolio, tobulins kalbų mokymąsi ir kalbėjimą viešai pristatydami savo užduotis anglų kalba.

Projekto uždaviniai:

1. Skatinti mokinius ugdyti pagrindinius ir darbo rinkoje paklausius įgūdžius, tobulinti skaitmenines ir užsienio kalbos kompetencijas.
  2. Skatinti Integruotą dalyko ir kalbos mokymą (CLIL) mūsų mokyklose.
  3. Analizuoti Europos darbo rinką: kurie įgūdžiai yra reikalingi, išsiaiškinti, kodėl tiek daug absolventų yra bedarbiai, studijuoti galimybes dirbti užsienyje.
  4. Skatinti socialiai remtinų mokinių dalyvavimą mokyklos veikloje. Suteikti jiems galimybę turėti prieigą prie IKT.
  5. Plėsti mokinių žinias apie švietimo / mokymosi svarbą darbo pasaulyje.
  6. Skatinti mokymąsi užsienio kalbų, kaip būtiną priemonę integracijai į Europos darbo rinką.
  7. Pabrėžti IKT darbo paieškos procese svarbą.
  8. Ugdyti strateginį mąstymą ir akademinę kompetenciją kad sukurti sėkmingą darbo profilį.

Tarpvalstybinis bendradarbiavimas padės pasiekti savo tikslų. Kiekviena šalis atliks darbo rinkos tyrimus savo šalyse, įvairiose srityse, ir mokiniai dalinsis jais mokymosi mobilumų metu kiekvienoje šalyje. Mokiniai turės galimybę aptarti ir diskutuoti anglų kalba ir sužinoti daugiau apie įsidarbinimo situaciją ir galimybes kiekvienoje šalyje.

Projekto sklaidos šaltiniai:

Camera

Informacija patalpinta 2015-11-24

SWF file not found. Please check the path.

Lietuvių maža, mes galime išlikti tik savo mokslu, gabumais, darbštumu...

Aleksandras Stulginskis

1. 08:00 - 08:45