ES

Nemokama psichologinė pagalba

vaikujaunimo

Prisijungimas

Lapkričio 23 dieną 5 – 6 klasių mokiniai rungtyniavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose Šilalėje ir iškovojo II –ąją vietą. Sveikiname jaunuosius žaidėjus: Zdanavičių Airidą (6kl.), Norgailą Emilį (6kl.), Petriką Pijų (6kl.), Razbadauską Rytį (6kl.), Milių Igną (6kl.), Ašmoną Justą (5kl.), Ašmoną Julių (5kl.), Šiurį Martyną (5kl.), Miklaševičių Roką (5kl.), Bambalą Gabrielių (5kl.)!

Lapkričio 20 ir 22 dienomis vyko Šilalės rajono mokyklų žaidynių futbolo varžybos, kuriose gimnazijos mergaičių komanda iškovojo II-ąją vietą, o berniukų komanda – III-ią vietą. Sveikiname Aideną Zablockytę (8 kl.), Dovilę Tamašauskaitę (8 k.), Emiliją Ašmonaitę (7 k.), Vaidą Gajauskaitę (7 kl.), Vakarę Šiušaitę (7 kl.), Eveliną Bambalaitę (7 kl.), Aureliją Miliauskaitę (7 kl.), Justiną Tamašauskaitę (7 kl.), Ruslaną Medveckaitę (7 kl.), Paulių Gedvilą (5 kl.), Pijų Petriką (6 kl.), Airidą Zdanavičių (6 kl.), Dovydą Bambalą (7 kl.), Dainių Bernotą (7 kl.), Eligijų Katauską (7 kl.), Mindaugą Pilkį (7 kl.), Martyną Pundiną (7 kl.)!

Sveikiname gimnazijos lengvaatlečius ir mokytoją Severiną Čėsną, sėkmingai dalyvavusius Lietuvos vaikų lengvosios atletikos olimpinių vilčių pirmenybėse Šiauliuose: Emilija Ašmonaitė (7 kl.) rutulio stūmimo rungtyje rajonų grupėje iškovojo I-ąją vietą, Eligijus Katauskas (7 kl.) 1000m rungtyje rajonų grupėje laimėjo III-ią vietą, Evelina Bambalaitė (7 kl.) rutulio stūmimo rungtyje rajonų grupėje užėmė VI-ą vietą!

Lietuvių maža, mes galime išlikti tik savo mokslu, gabumais, darbštumu...