22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nuorodos

Prisijungimas

Rugsėjo 29 dieną Palangoje vyko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos metimų taurės varžybos. Jose jaunučių amžiaus grupėje sėkmingai dalyvavo mūsų gimnazijos lengvaatlečiai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Severino Čėsnos. Sveikiname Ernestą Lasauskaitę (Iga kl.), rutulio stūmimo rungtyje iškovojusią I vietą (rezultatas 12,55), Emiliją Ašmonaitę (7 kl.), rutulio stūmimo rungtyje iškovojusią II vietą (rezultatas 10,37), Evaldą Katauską (8 kl.), ieties metimo rungtyje iškovojusį V vietą (rezultatas 37,09)!

Rugsėjo 25 dieną gimnazijos lengvaatlečių komanda, treniruojama mokytojo Severino Čėsnos, dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos varžybose. Vakarė Šiušaitė (7 kl.) 800 m bėgimo rungtyje, Eligijus Katauskas (7 kl.) 1000 m bėgimo rungtyje ir Emilija Ašmonaitė (7 kl.) rutulio stūmimo rungtyje iškovojo I-ąją vietą. Evelina Bambalaitė (7 kl.) rutulio stūmimo rungtyje užėmė II-ąją vietą, o Justas Ašmonas (5 kl.) rutulio stūmimo rungtyje ir Rojus Trimirka (4a kl.) 1000 m bėgimo rungtyje užėmė III-ąją vietą. Sėkmės kitose varžybose!

Sveikiname gimnazijos lengvaatlečius, sėkmingai dalyvavusius Klaipėdos apskrities vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse: