22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nuorodos

Prisijungimas

Lietinga penktadienio diena nesustabdė kaltinėniškių siekti pergalės. Šiauliuose vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos finalinėse varžybose  merginų komanda bendroje įskaitoje netikėtai laimėjo pirmąją vietą. Kiekviena iš komandos narių stipriai prisidėjo prie pergalės. Pirmąją vietą ir aukso medalį laimėjo Ernesta Lasauskaitė, rutulį nustūmusi 12,41m. Antrąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Aistė Mižutavičiūtė, geriausiu bandymu nušokusi 4,85m. 400m bėgimo rungtyje trečiąją vietą užėmė Saida Šiušaitė, distanciją įveikusi per 1:06min. Taip pat trečiąją vietą laimėjo Vakarė Šiušaitė 1000m išbėgusi per 3:28min. Toje pačioje rungtyje Dovilė Tamašauskaitė nuotolį įveikė per 3:31min ir užėmė ketvirtąją vietą. 100m bėgime taip pat ketvirta liko Gabrielė Kasputytė, finale atstumą įveikusi per 13:85s.
Dėkojame treneriui Severinui Čėsnai už puikų paruošimą varžyboms ir linkime sėkmingų ateinančių startų!