22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nuorodos

Prisijungimas

Balandžio 27 dieną Gargžduose vyko tarptautinės lengvosios atletikos vaikų varžybos. Jose dalyvavo ir Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos mokiniai, treniruojami  kūno kultūros mokytojo Severino Čėsnos. Tai buvo pirmosios tokio lygio varžybos kaltinėniškiams, bet jie įrodė, kad gali kovoti ir nugalėti.
Eligijus Katauskas (6 kl.) 600m distanciją įveikė per 1:52:56min ir užėmė 1 vietą. Eligijus dalyvavo ir kamuoliuko metimo rungtyje, kurioje rezultatu 43:91m iškovojo 3 vietą. Emilija Ašmonaitė (6kl.) iškovojo dvi pirmąsias vietas - 2kg rutulio stūmimo (rezultatas 11:26m) ir kamuoliuko metimo rungtyse (rezultatas 35:52). Justas Ašmonas (4 kl.) 3kg rutulio stūmimo rungtyje iškovojo 3 vietą (rezultatas 9:53m). Gabrielei Nugarytei (5 kl.) tai buvo pirmosios varžybos, bet sėkmė šypsojosi ir jai -  kamuoliuko metimo rungtyje užėmė 3 vietą (rezultatas 28:06m). Vakarė Šiušaitė (6 kl.), įveikusi 600m distanciją per 2:06:00min, taip pat buvo trečia.
Džiaugiamės lengvaatlečių pasiekimais ir linkime gerų ateinančių  startų!