22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nuorodos

Prisijungimas

Sveikiname Godą Dambrauskaitę (IIIg kl.) ir Livetą Stončiūtę (IIIg kl.), kurios kovo 14 d. vykusiose 2017-2018 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybose iškovojo III-ią vietą!

Sveikiname gimnazijos lengvaatlečius (kūno kultūros mokytojas metodininkas Severinas Čėsna), kovo 10 dieną sėkmingai pasirodžiusius lengvosios atletikos vaikų „Žemaitijos taurė 2018“ varžybose:
Eligijų Katauską (6 kl.) – iškovojusį I-ąją vietą 600m bėgimo rungtyje (rezultatas 1:51.09),
Emiliją Ašmonaitę (6 kl.) – iškovojusią I-ąją vietą rutulio stūmimo rungtyje (rezultatas 11.71),
Justą Ašmoną (4 kl.) – iškovojusį III-iąją vietą  rutulio stūmimo rungtyje (rezultatas 8.55)!

Kovo 9 dieną gimnazijos mokinių komanda dalyvavo Šilalėje vykusiose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos renginyje „Už laisvą Lietuvą“. Deividas Žymantas (8b kl.) 3,7 km bėgimo distancijoje užėmė I-ąją vietą, Lina Košytė (8a kl.) 7,4 km distancijoje laimėjo III-iąją vietą, Lukas Pundinas (IIg kl.) – iškovojo II-ąją vietą šaudymo varžybose!

Kovo 3 dieną Klaipėdoje vykusiose lengvosios atletikos jaunučių „Žemaitijos taurė 2018“ II etapo varžybose Ernesta Lasauskaitė (8a kl.) rutulio stūmimo rungtyje iškovojo I-ąją vietą (rezultatas 11.62), Gabrielė Kasputytė (Ig kl.) – II-ąją vietą trišuolio rungtyje (rezultatas 9.66), Deividas Žymantas (8b kl.) – III-iąją vietą 1000m bėgimo rungtyje (rezultatas 3:11.99). Sveikiname lengvaatlečius ir jų trenerį Severiną Čėsną!

Kovo 2 dieną Vilniuje vyko Lietuvos vaikų uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos mokinius. Sveikiname:
Emiliją Ašmonaitę (6 kl.) – iškovojusią I-ąją vietą (rezultatas 11.95),
Justą Ašmoną (4 kl.) – iškovojusį III-iąją vietą rutulio stūmimo rungtyje (rezultatas 9.72)!

Kovo 1 dieną Kaune mūsų gimnazijos rankininkai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse rankinio varžybose ir laimėjo II-ąją vietą! Sveikiname Kelpšą Justą (8a kl.), Gusarovą Nojų (8a kl.), Gusarovą Nedą (8a kl.), Kryžinauską Luką (8a kl.), Vedeikį Modestą (Ig kl.), Siautilą Rapolą (Ig kl.), Zdanavičių Arminą (7 kl.), Bambalą Skirmantą (7kl.), Katauską Evaldą (7 kl.), Petrylą Gediminą (7 kl.), Zdanavičių Airidą (5 kl.), Norgailą Emilį (5 kl.),  Katauską Eligijų (6 kl.) ir kūno kultūros mokytoją Liną Kumžą!

Lietuvių maža, mes galime išlikti tik savo mokslu, gabumais, darbštumu...