22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nuorodos

Prisijungimas

Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos rajonų jaunučių ir jaunimo pirmenybės. Moksleiviai varžėsi įvairiose sportinėse rungtyse.
Jaunučių grupėje savo jėgas išbandėme ir mes, kaltinėniškiai – Ernesta Lasauskaitė, Aistė Mižutavičiūtė ir Evaldas Katauskas. Kaip visada nepralenkiama buvo Ernesta, dalyvavusi rutulio stūmimo rungtyje. Nustūmusi rutulį 11.45 m, Ernesta laimėjo pirmos vietos medalį. Gaila, kad šį kartą fortūna nesišypsojo Aistei ir Evaldui. Aistė šuolio į tolį rungtyje nušoko 4.70 m ir užėmė septintą vietą, o Evaldas rutulio stūmimo rungtyje liko dvyliktas ( 11.35 m).
Pasidžiaukime ir jaunimo pirmenybėse dalyvavusio Roberto Baltučio pergale. Rutulio stūmimo rungtyje Robertas iškovojo pirmos vietos medalį. Rezultatas – 14.53 m.