Vasariškai šiltą, ankstyvą gegužės 10-tosios rytą iš visų rajono mokyklų autobusiukai suko į Pajūrio rekreacinę zoną prie Jūros upės. Tai puikiai tinkanti vieta poilsiui, sportavimui ir laisvalaikio leidimui. Pirmą kartą rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinio būrelio narės ir Šilalės Švietimo Pagalbos tarnybos darbuotojos gamtoje suorganizavo sporto šventę mokiniams.

Iš kiekvienos mokyklos atvažiavo po penkis antros - šeštos klasės mokinius – komandos narius. Iš viso atvyko 45 mokiniai ir jų pedagogės. Iš mūsų gimnazijos vyko Tomas Kanapinskas, Ignas Kasauskas, Dainius Bernotas – ketvirtokai ir Valentas Bernotas, Augustinas Saniukas - šeštokai. Lydėjo logopedė ir spec.pedagogė Asta Bataitytė.

Pasiruošę laukė pajūriškiai: skambėjo muzika ir gimnazijos mokinių atliekamos dainos. Pagrindinė renginio vedėja - Jurgita Rumšienė. Jai padėjo vyresnių klasių mokiniai Rugilė ir Augustinas. Susirinkusius nuoširdžiausiai pasveikino Pajūrio St. Biržiškio gimnazijos direktorius J. Žymančius ir Šilalės Švietimo Pagalbos tarnybos direktorė B. Jankauskienė.

Mokiniai buvo suskirstyti į 4 skirtingas komandas, pagal tai, kokią spalvą išsitraukė. Mokinukų laukė įvairiausios užduotys: sudėlioti žodį iš duotų raidžių, pastatyti ir nugriauti dėžių bokštą, kuo greičiau apsiauti savo batus, prisegti prie virvės skalbinius su segtukais ir kt. Labai visus sudomino mokytojo Al. Dragūno - jaunųjų šaulių vadovo, užduotys. Dauguma berniukų norėjo išbandyti rankos taiklumą - šauti su oriniu šautuvu į taikinį. Taikliausių laukė prizai.

Prisisportavus, atėjo metas pietauti. Dalyvius viliojo ant laužo kepamų dešrelių kvapas. Mokytojos iškepė vaikams dešreles.

Renginio pabaigoje ant scenos buvo kviečiamos mokyklų komandos. Džiaugiamės ir dėkojame, Šilalės Švietimo Pagalbos tarnybos direktorei Birutei Jankauskienei už įteiktus padėkos raštus visiems dalyviams, Pajūrio St. Biržiškio gimnazijos direktoriui Juozui Žymančiui už padėkos raštus ir medalius komandoms ir mokytojoms. Nuoširdžiausiai dėkojame europarlamentarui Zigmantui Balčyčiui už suteiktą paramą. Už saldžius prizus dėkojame kitiems rėmėjams. Mokiniai su savo mokytojomis nuoširdžiausiai dėkojo renginio sumanytojoms: Giedrei Mikaitytei, Palmyrai Juščienei, Ingai Kanonovienei, Astai Bataitytei, rungčių organizatoriams Jurgitai Rumšienei ir Algimantui Dragūnui.

Laimėtojai tą dieną buvo visi, nes svarbiausia - draugystė, tarpusavio bendradarbiavimas ir puikiai praleistas laikas!Šventė puikiai pavyko. Važiuodami namo mokiniai, dar ilgai kalbėjo apie patirtus nuotykius, sutiktus pažįstamus, praleistą laiką prie Jūros.

Asta Bataitytė, logopedė - specialioji pedagogė metodininkė
2016-05-18Camera