Jau antrą kartą dainų užsienio kalbomis konkursas sukvietė rajono atlikėjus į Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnaziją. Džiaugėmės kolektyvų gausumu bei aukštu muzikiniu lygiu. Šventinę nuotaiką dovanojo atlikėjai iš Šilalės, Laukuvos, Pajūrio, Kvėdarnos, Upynos, Tenenių, Kaltinėnų.
Konkurso dainos skambėjo ypatingu metu. Jau 10 metų mes - pilnaverčiai Europos piliečiai, lygiateisiai ES nariai ne tik Europos žemėlapyje.
Dainų konkurso dalyvius pasveikino švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotoja kultūrai J. Voverienė. Buvo ir daugiau svečių: Kaltinėnų seniūnas A. Bartašius bei mūsų gimnazijos partneriai - Kauno Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) atstovai.
Konkurso dalyvius vertino komisija: meno mokyklos mokytojai V. Gailevičienė ir E. Naktinskas, anglų kalbos mokytoja L. Šalkauskienė, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos direktorius V. Andrejauskas, J. Voverienė bei ASU studentė L.  Slabadaitė.
Komisijos laukė nelengva užduotis - išrinkti konkurso laureatus. Kol komisija svarstė, konkurso dalyviai ir žiūrovai nenuobodžiavo. Mūsų gimnazija dalyvauja daugiašalių partnerysčių projekte „Comenius“, todėl mes turėjome puikią progą išgirsti naujausius įspūdžius iš kelionės į Turkiją. Smagiai pabendravome su studentais iš Kauno. Jie padovanojo mums savo dainų ir daug teigiamų emocijų. Gerą nuotaiką sukūrė mūsų gimnazijos šokėjos.
Visi nekantriai laukė konkurso rezultatų. Gimnazijos direktorius V. Andrejauskas pasidžiaugė dainų konkurso idėja, geru dalyviu pasiruošimu. Netrukus audringais plojimais pasveikinome dainų konkurso „Dainuoju Europai“ nugalėtoją, pagrindinio prizo laimėtoją Justiną Martinkutę iš Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos (vadovė - muzikos mokytoja L. Petkuvienė). Komisija paskelbė konkurso laureatus: Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos merginų ansamblį (vadovė - muzikos mokytoja L. Petkuvienė), Upynos Stasio Girėno vidurinės mokyklos duetą Martyną Raudonių ir Laurą Raudoniūtę (vadovė - muzikos mokytoja I. Raudonienė) ir Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazistę Godą Gotautaitę (ruošėsi savarankiškai). Šiais metais buvo įsteigti 3 papildomi prizai. Gimnazijos direktoriaus V. Andrejausko prizas atiteko Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos estradinei grupei (vadovė - muzikos mokytoja D. Krasauskienė), Kaltinėnų seniūnas A. Bartašius įteikė savo prizą Giedrei Norvaišaitei iš Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos (vadovė D. Romienė), ASU prizas atiteko mūsų gimnazijos grupei „Cobra“ (ruošėsi savarankiškai). Visų atlikėjų darbas buvo įvertintas padėkos raštais ir saldžiais šakočiais.
Renginį užbaigėme daina - nugalėtoja „A Moment Like This“, o po jos konkurso vedėjai pakvietė visus pasidalinti įspūdžiais ir pasivaišinti pyragu.
Konkursas praėjo turiningai ir sėkmingai, nes gimnazijos užsienio kalbų mokytojos, direktorius ir mokiniai atsakingai ir darniai dirbo komandoje. Didžiausia renginio puošmena buvote jūs, mieli konkurso dalyviai, jūsų talentas sukurti šventę. Labai džiaugiamės, kad atvykote į Kaltinėnus ir savo talentu pasidalijote su visais konkurso dalyviais ir žiūrovais.
Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos partneriams Kauno Aleksandro Stulginskio universitetui ir renginio rėmėjams: įmonės „Vizinga“ vadovui S. Vytartui, Kaltinėnų seniūnui A. Bartašiui, kepyklos savininkui A. Bartašiui.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė Danguolė Genčienė.Camera

Archyvuotų straipsnių negalima komentuoti.