Lie 2018
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Nuorodos  

 

tamosilale1

smm

kuriame respublika

ES

Nemokama psichologinė pagalba

vaikujaunimo

   

Prisijungimas  

   
Gegužės 31 dieną, Kaltinėnų kultūros namuose vyko mokslo metų pabaigos šventė „Sveika, vasarėle!“ – su dar vienais mokslo metais atsisveikino ir atėjusią vasarą pasveikino priešmokyklinės grupės bei pradinių klasių mokinukai. Vaikams gerų atostogų palinkėjo gimnazijos direktorius ir pavaduotoja, išdalino apdovanojimus už gerą mokymąsi, dalyvavimą konkursuose ir užklasinėje veikloje. Taip pat tądien buvo pasveikinti ir ketvirtos klasės mokiniai, sėkmingai baigę pradinę mokyklą ir iškeliaujantys į penktą klasę. Jiems eiles deklamavo ir linkėjimus sakė trečios b klasės mokiniai. Ketvirtokams šia proga įteikti pažymėjimai ir atminimo dovanėlės.
Pasibaigus sveikinimo žodžiams, šventę pratęsė trečios a klasės mokiniai su muzikiniu spektakliuku apie pelytę, kuri išėjo ieškoti vasaros, bet niekaip jos negalėjo rasti, o sutikti draugai – katinėlis, gaidelis ir mergaitė jai padėjo ir visiems papasakojo, kas iš tiesų yra ta vasara. Į spektakliuko šou pasirodymus įsitraukė visų klasių mokinukai – dainavo daineles ir šoko. Šventė baigėsi pasakos herojų palinkėjimu: „geros vasaros, geros nuotaikos, gero oro, gerų draugų, ir gerų gerų atostogų!
Pailsėkite, paaukite, džiaukitės ir daug šypsokitės! Gražios ir turiningos vasaros!
 
Pradinių klasių mokytoja metodininkė Valda Jegorovienė 2018-06-15Camera

22222222222222

Birželio 15 dieną Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija baigė mokslo metus. Po paskutinių klasių valandėlių gimnazijos aktų salėje vyko antrokų gimnazistų pasveikinimo šventė. Renginį organizavo ir vedė Ig klasės mokiniai. Joje antrokus gimnazistus, baigusius pagrindinio ugdymo programą, sveikino gimnazijos direktorius Virginijus Andrejauskas, pirmoji mokytoja Neringa Čėsnienė, auklėtoja Danguolė Genčienė.
Po pertraukos visi susirinko į mokslo metų užbaigimo šventę. Jos metu buvo apdovanoti mokiniai, puikiai bei labai gerai besimokantys ir lankantys pamokas, pasiekę laimėjimų olimpiadose, sportinėse varžybose, įvairiuose konkursuose. Padėkos įteiktos mokytojams, padėjusiems mokiniams pasiruošti olimpiadoms, konkursams, varžyboms.
 Kadangi gyvenimas gimnazijoje virte virė ir pertraukų metu, po pamokų,  mokinių taryba šiemet sugalvojo nominacijas, kad galėtų įvertinti mokinių nepamokinę veiklą. Gegužės mėnesį nominantus rinko visi 5-IVg klasių mokiniai. Šventės metu renginio vedėjai Aušra ir Marius mokinių tarybos padėkas ir atminimo ženkliukus įteikė nominacijų “Didžiausias “no’liferis”, “Distancija “Mokykla – namai”,  “Iniciatyva”, “Koridorių sprinteris”, “Kas greitesnis ir gudresnis, tas greičiau pavalgys”,  “Mokyklos scenos pažiba”, “Mokyklos koridorių tvarkos sergėtoja” , “Optimistas”, “Pagalbininkas”, “Selfių valdovė”, “Tolerantiškiausias mokinys” nugalėtojams.
Šventės pabaigoje padėkojome už aktyvią ir prasmingą veiklą Aušrai Vitaitei, kuri baigė mokinių prezidentės kadenciją, ir atsisveikinome iki rugsėjo.
Gerų, pilnų įspūdžių, saugių vasaros atostogų!!!Camera

2222222222222222222222222222222222

 

 

2018 m. gegužės 8 d. Obelyno pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos (2007 m. gim. ir jaunesnių) rajoninės trikovės varžybos. Dalyviai varžėsi 30 m. bėgime, šuolyje į tolį ir 150 g. kamuoliuko metimo rungtyse. Mūsų gimnazijos pradinių klasių mergaičių ir berniukų komandos pasiekė gerų sportinių rezultatų ir užėmė antrąsias prizines vietas!. Sveikiname ketvirtos klasės mokinius Emiliją Kėblaitę, Aistę Miliauskaitę, Deimantę Slaboševičiūtę, Kamilę Pundinaitę, Gabrielę Dulcaitę, Justą Ašmoną, Paulių Gedvilą, Roką Miklaševičių, Gabrielių Bambalą ir trečioką Rojų Trimirką

Gegužės 31 dieną   mokslo metus užbaigė Bijotų daugiafunkcinio centro ikimokyklinukai  ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai.  Šventėje buvo pasidžiaugta veiklos rezultatais, sukurtais   vaikų darbeliais, nuotaikinga programėle, būsimų pirmokėlių žiniomis, nes jie laikė  pirmą egzaminą.
Šventės pabaigoje vaikams  buvo įteikti albumai su jų  darbeliais, dovanėlės, palinkėta saugių, saulėtų vasaros atostogų.
 
Vilma Latožienė, Bijotų daugiafunkcinio centro priešmokyklinio ugdymo mokytoja 2018-06-05Camera

222

Gegužės 24 dieną 20  Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnaziją baigiančių X-osios laidos abiturientų aidintis skambutis pakvietė į paskutinę pamoką, kurią vedė auklėtoja Laima Baltutienė. Po jos gimnazijos mažiausieji, pirmokai, palydėjo abiturientus į kultūros namų salę, kur vyko Paskutinio skambučio šventė. Naują gyvenimo puslapį verčiantiems abiturientams  sėkmės palinkėjo  gimnazijos direktorius Virginijus Andrejauskas, Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Kaltinėnų seniūno pavaduotoja Nijolė Gečienė, pirmoji mokytoja Monika Zdanavičienė, abiturientės Ievos mama Birutė Overlingienė.
Šventinę programą paruošė ir renginį vedė trečiokai gimnazistai (auklėtoja Nomeda Kasmauskaitė), nuotaikingu šokiu nudžiugino pirmokėliai (mokytoja Augenija Višinskienė). Abiturientų padėkos žodžiai ir gėlės mokytojams, paskutinis valsas ir testamente išsakyti prisiminimai apie gimnazijos suole praleistą laiką žiūrovus ne tik džiugino, bet ir graudino. Renginys baigėsi paleidus skristi į tolį trečiokų gimnazistų dovanotus balionus - svajones.
Liko egzaminai ir išleistuvių vakaras, o paskutinio skambučio šventę abiturientams primins nuotraukos.
 
Edita Bagdonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui 2018-05-31Camera

22 2 2 2 2 2 2 22 2 2 2 2 2 2 2 2 22 2 2 2 2 2 2 2 2 22 2 2 2 2 2 2 2 2 22 2

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos bendruomenės atstovai, 2g klasės mokiniai ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Nomeda Kasmauskaitė, gegužės 22 dieną dalyvavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos inicijuojamoje jau tradicija tapusioje trėmimo operacijos „Pavasaris“ atminimo akcijoje.
Prisimindami tragiškus įvykius ir pagerbdami žuvusiuosius tremtinius bei Laisvės kovotojus prie Žemaičių apygardos Šatrijos rinktinės ir Kęstučio apygardos Aukuro rinktinės partizanų, tame tarpe ir kaltinėniškio Lukšto būrio partizano Vytauto Astrausko-Linksmučio kapų Kaltinėnų kapinėse, prie Karoblio kaimelyje esančio paminklo Vakarų Lietuvos (Jūros) srities vadui  Aleksandrui Milaševičiui-Ruoniui, prie Dirgėlų kaimo paminklo skirto paskutiniojo Žemaičių apygardos štabo vadavietei – bunkeriui bei Kaltinėnų miestelio paminklo skirto niekintiems partizanams iš degančių žvakučių išdėliojome žodį LIETUVA.
 
Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Nomeda Kasmauskaitė 2018-05-28Camera

2222222222

Gegužės 17 d. gimnazijos bendruomenė organizavo Mažąją sporto olimpiadą, vykdė netradicinę ugdymo veiklą. Moksleiviai rinkosi ir dalyvavo įvairiose sporto rungtyse: bėgimo nuo prezidento Aleksandro Stulginskio tėviškės iki gimnazijos, futbolo, krepšinio, smiginio, orientacinėse bei kliūčių ruožo. Varžybas organizavo ir rungtis galvojo klasių vadovai ir patys mokiniai. Nors nulijo neįkyrus ir šiltas lietus, tačiau jis sporto entuziastų neišgąsdino- futbolo ir orientacinių rungčių dalyviai sportavo gryname ore. Be to, rungtyniavo ne tik moksleiviai - kai kuriose rungtyse galynėjosi ir tėvų atstovai (bėgimo, krepšinio).
Siekdama plėtoti kultūrinę- istorinę savimonę, skiepyti meilę tėvynės praeičiai ir dabarčiai bei populiarinti bėgimą raižyta vietove, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija  tą pačią dieną organizavo ir bėgimo varžybas, skirtas Lietuvos Respublikos prezidentui Aleksandrui Stulginskiui atminti ir Steigiamojo Seimo dienai paminėti. Bėgimo startas- Kutalių kaimas, kuriame gimė prezidentas Aleksandras Stulginskis, finišas- Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, trasos ilgis- 6000 m. Varžybose rungėsi  93 įvairaus amžiaus bėgikai iš Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno, Žadeikių bei Tauragės r. Pagramančio pagrindinių mokyklų, Laukuvos Norberto Vėliaus, Šilalės Simono Gaudėšiaus, Pajūrio Stanislovo Biržiškos bei Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijų. Atskirų grupių nugalėtojus bei visus Mažosios sporto olimpiados dalyvius pasveikino Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas bei Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos direktorius Virginijus  Andrejauskas, pavaduotoja Edita Bagdonienė.
Mažoji sporto olimpiada- tai diena, kai gimnazijoje neskambėjo skambutis, kai visos pamokos vyko netradicinėje erdvėje ir netradiciškai, o jas vedė ir organizavo įvairių dalykų mokytojai bei klasių vadovai, vyresniųjų gimnazijos klasių moksleiviai.
 
Petras Gedvilas, lietuvių kalbos mokytojas ekspertas 2018-05-28Camera

2 222222222222222222222222222222222222

 

Lietinga penktadienio diena nesustabdė kaltinėniškių siekti pergalės. Šiauliuose vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos finalinėse varžybose  merginų komanda bendroje įskaitoje netikėtai laimėjo pirmąją vietą. Kiekviena iš komandos narių stipriai prisidėjo prie pergalės. Pirmąją vietą ir aukso medalį laimėjo Ernesta Lasauskaitė, rutulį nustūmusi 12,41m. Antrąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Aistė Mižutavičiūtė, geriausiu bandymu nušokusi 4,85m. 400m bėgimo rungtyje trečiąją vietą užėmė Saida Šiušaitė, distanciją įveikusi per 1:06min. Taip pat trečiąją vietą laimėjo Vakarė Šiušaitė 1000m išbėgusi per 3:28min. Toje pačioje rungtyje Dovilė Tamašauskaitė nuotolį įveikė per 3:31min ir užėmė ketvirtąją vietą. 100m bėgime taip pat ketvirta liko Gabrielė Kasputytė, finale atstumą įveikusi per 13:85s.
Dėkojame treneriui Severinui Čėsnai už puikų paruošimą varžyboms ir linkime sėkmingų ateinančių startų!
                                                                                                                                
Gabrielė Kasputytė ir Aistė Mižutavičiūtė 2018-05-24
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, siekdama plėtoti kultūrinę - istorinę savimonę, skiepyti meilę tėvynės praeičiai ir dabarčiai bei populiarinti bėgimą, gegužės 17 dieną  organizavo bėgimo varžybas, skirtas Lietuvos Respublikos prezidentui Aleksandrui Stulginskiui atminti ir Steigiamojo Seimo dienai paminėti. Bėgimo startas - Kutalių kaimas, kuriame gimė prezidentas Aleksandras Stulginskis, finišas- Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, trasos ilgis - 6000 m. Varžybose rungėsi  93 įvairaus amžiaus bėgikai iš Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno, Žadeikių bei Tauragės r. Pagramančio pagrindinių mokyklų, Laukuvos Norberto Vėliaus, Šilalės Simono Gaudėšiaus, Pajūrio Stanislovo Biržiškos bei Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijų. Atskirų grupių nugalėtojus pasveikino Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas bei Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos direktorius Virginijus  Andrejauskas.
Diplomai ir medaliai įteikti Kamilei Ramanauskaitei (I vieta, 2007 m. ir jaunesnių merginų grupė), Rojui Trimirkai (I vieta, 2007 m. ir jaunesnių vaikinų grupė), Tomui Dargevičiui (II vieta, 2007 m. ir jaunesnių vaikinų grupė), Aronui Šaluchai (III vieta, 2007 m. ir jaunesnių vaikinų grupė), Justinai Tamašauskaitei (I vieta, 2003 m. - 2006 m. merginų grupė), Linai Košytei (II vieta, 2003 m. - 2006 m. merginų grupė), Aurelijai Miliauskaitei (III vieta, 2003 m. - 2006 m. merginų grupė), Eligijui Katauskui (I vieta, 2003 m. - 2006 m. vaikinų grupė), Arūnui Rimkui (II vieta, 2003 m.- 2006 m. vaikinų grupė), Ernestui Dargiui (III vieta, 2003 m. - 2006 m. vaikinų grupė), Aušrinei Trijonytei (I vieta, 2002 m. - 1999 m.  merginų grupė), Deimantei Rimkutei (II vieta, 2002 m. - 1999 m.  merginų grupė), Irmai Gečaitei (III vieta, 2002 m. - 1999 m.  merginų grupė), Svajūnui Kuskiui (I vieta, 2002 m. - 1999 m.  vaikinų grupė), Algirdui Daukšiui (II vieta, 2002 m. - 1999 m.  vaikinų grupė), Robertui Zobėlai (III vieta, 2002 m. - 1999 m.  vaikinų grupė), Rimantei Vijeikytei, absoliučiai varžybų nugalėtojai (I vieta, 1998 m. - 1976 m. merginų grupė, KTU, buvusi Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos  mokinė), Virginijui Trimirkai, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos tėvų atstovui (I vieta, 1998 m. -1976 m. vyrų grupė), Arūnui Kasmauskiui, buvusiam Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos mokiniui (I vieta, 1977 m. ir vyresnių vyrų grupė), Robertui Mikučiui, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos kūno kultūros mokytojui (II vieta, 1977 m. ir vyresnių vyrų grupė).
Visi bėgimo dalyviai, įveikę distanciją, apdovanoti atminimo medaliais.
Dėkojame Šilalės rajono savivaldybei, parėmusiai renginį, ir informaciniam rėmėjui - laikraščiui  „Šilalės artojas“, Šilalės rajono policijos komisariatui, padėjusiam užtikrinti renginio saugumą. Dėkojame  varžybų dalyviams, jų mokytojams, mokyklų vadovams, sudariusiems galimybę visiems susitikti Kaltinėnuose, visiems, padėjusiems surengti bėgimą „Kutaliai – Kaltinėnai“.
 
Petras Gedvilas, lietuvių kalbos mokytojas ekspertas 2018-05-24Camera

2 22222222222222222222222222222222222222222222

 

Gegužės 10 dieną Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje vyko tinklinio turnyras, skirtas Europos dienai paminėti. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos merginų bei vaikinų rinktinės. Vaikinų tarpe nenugalimi buvo Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos vaikinai, antri liko Tauragės Žalgirių gimnazijos komanda,  treti – Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos vaikinai. Tarp merginų stipriausios buvo kaltinėniškės – jos iškovojo turnyro taurę. Tauragės Versmės gimnazijos tinklininkės užėmė antrą vietą, o Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos rinktinės merginos džiaugėsi trečiąja vieta.
 
Aistė Kasparavičiūtė, IIIg klasės mokinė 2018-05-18Camera

2

   
   

SWF file not found. Please check the path.

   

Lietuvių maža, mes galime išlikti tik savo mokslu, gabumais, darbštumu...

Aleksandras Stulginskis

   
Pamokų laikas
1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 11:05 - 11:50
5. 12:00 - 12:45
6. 12:55 - 13:40 
7. 13:50 - 14:35
   

Euro

   
Uniformų užsakymas
(dydžių lentelės)
uniformos
   

 Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas

   
© Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija